Контейнери для рослин


Пропонуємо Вашій увазі еластичні контейнери для висадки рослин власного виробництва. Дана продукція широко використовується закордоном і має певні переваги з більш традиційними контейнерами. Ми можемо виготовляти на замовлення еластичні контейнери будь-яких розмірів (від 10л), та використовувати різноманітні матеріали.13

2

Переваги еластичних контейнерів:

  • низька вартість порівняно з іншими контейнерами;
  • екологічно чисті: контейнери з синтетичних матеріалів нейтральні до навколишнього середовища, а контейнери з натуральних матеріалів швидко розкладаються в землі, підживлюючи тим самим рослину;
  • зручність при транспортуванні рослин (великі контейнери мають петлі) та пересадці;
  • не б’ються, зручно зберігати та транспортувати в тюках, не займають багато місця;
  • контейнери дозволяють правильно формувати здорову кореневу систему рослин, забезпечуючи її необхідною кількістю повітря і вологи (стінки контейнера вільно пропускають повітря та вологу). Наші м’які контейнери покращують дренаж і збереження кореневої системи від перегріву в спекотні дні.
  • зберігають дорогі субстрати та мінеральні добрива для інших рослин після персадки.
  • контейнери можна ставити на терасі, балконі, де інде, а потім перемістити в інше місце.

Види контейнерів: 

Еластичні контейнери з нетканих матеріалів (поліефірні волокна). Довговічні, нетоксичні, екологічно чисті, стійкі до дії ультрафіолетового випромінювання, мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, температурних перепадів, не утворюють побічних продуктів розпаду.

Еластичні контейнери з поліпропіленової тканини (білий колір). Дуже міцні, добре використовувати для транспортування великогабаритних саджанців. Термін служби орієнтовано 2 сезони.

4

5